O firmieWieloletnie doświadczenie - profesjonalna współpraca

image

Informacje

Początki naszej firmy sięgają 1990 roku, kiedy to Pan Roman Hinc zakupił pierwsze auta transportowe. Nasza siedziba od początku istnienia mieści się w Kartuzach w województwie pomorskim. Firma szybko i prężnie rozwija się zyskując coraz większą renomę w regionie i w Europie.

Doświadczenie

To właśnie wieloletnie doświadczenie w zakresie transportu sprawia, że wiemy o nim niemal wszystko. Stawiamy czoła wyzwaniom, z którymi zgłaszają się do nas klienci i współpracownicy. 

 

 

Usługi, pilotaże, klienci, pracownicy

Usługi, które wykonujemy to przede wszystkim transport, zarówno krajowy jaki i zagraniczny. Poza najpopularniejszymi kierunkami naszych usług czyli Niemcami, Belgią i Holandią jeździmy też do Wielkiej Brytanii, Francji, Luksemburgu, Austrii, Czech, Słowacji, Szwecjii, Norwegii, Finlandii, Danii, Litwy, Łotwy oraz Estonii.

Organizujemy również zezwolenia jak i pilotaże. Znamy potrzeby naszych klientów, a co za tym idzie profesjonalnie i rzetelnie realizujemy powierzone nam zadania. Nasi pracownicy biurowi odpowiedzą na Państwa pytania w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Nasza Oferta

image

Licencja

na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy

image

Zezwolenie

na przejazd pojazdu nienormatywnego z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad

image

Ubezpieczenie

w zakresie odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego

 

Potrzebujesz więcej informacji o naszej ofercie?

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, to proste.

Wyślij wiadomość